Marta Kosecka

adwokat

Prowadzę Kancelarię Adwokacką w Gdyni. Na co dzień doradzam przedsiębiorcom w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego i handlowego, a także prawa pracy. Posiadam bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych.
[Więcej >>>]

Współpraca Wzory i porady

Ranking popularności – edycja pierwsza!

Marta Kosecka31 maja 2017Komentarze (0)

Też jestem zdziwiona tym faktem, ale blog ma już prawie dwa i pół miesiąca 😉

Nadeszła więc pora na pierwsze podsumowania.

Muszę Ci się przyznać, że od samego początku z wielką ciekawością śledzę statystyki, a ciągle rosnąca liczba wizyt sprawia mi niesłychaną radość!

Pamiętam takie fascynujące chwile jak pierwsze wejście z wyszukiwarki Google – wow! Ale fajnie!

Albo pierwszy Klient, który zadzwonił i powiedział:

Dzień dobry Pani Mecenas! Widziałem, że prowadzi Pani takiego świetnego bloga dla branży gastronomicznej. Chciałbym, żeby pomogła mi Pani w mojej działalności.

Są jeszcze oczywiście miłe wiadomości, które od Was dostaję, o tym że po prostu lubicie tego bloga czytać.

I to niezmiernie mnie cieszy 🙂

A dziś, w ramach pierwszego podsumowania postanowiłam przedstawić Ci TOP 5 najpopularniejszych dotąd wpisów na blogu.

Pierwsze miejsce i niekwestionowany lider to książeczka sanepidowska. Jest to temat bardzo popularny nie tylko tu na blogu, ale również na wszelakich grupach i forach gastronomicznych. Widać, że problem jest duży – i zarówno dla osób związanych z branżą gastronomiczną, jak i kontroli Sanepidu 😉 Dlatego też również w kolejnych wpisach z pewnością będę nawiązywała do tego zagadnienia i starała się jednak przekonywać, że posiadanie dziś przez pracownika książeczki sanepidowskiej nie ma w zasadzie żadnego znaczenia dla Ciebie jako jego pracodawcy.

Miejsce drugie – gastronomia na świeżym powietrzu, czyli garść informacji o ogródkach letnich. Gorący temat. Choć pogoda nas nie do końca rozpieszcza, sezon ogródkowy rozkręca się na dobre, dlatego nie może dziwić tak duża popularność tego wpisu.

Ostatnie miejsce na podium zajmuje.. opodatkowanie kawy! Znaczy się problematyczne opodatkowanie kawy 😉 Post, do którego napisania zachęcił mnie jeden z forumowiczów okazał się być strzałem w dziesiątkę. Widać, że przepisy podatkowe poprzez swoje zagmatwanie w każdej dziedzinie życia nastręczają nam sporo trudności. Ale spokojnie, blog służy między innymi temu, żeby te skomplikowane kwestie wyjaśniać i tłumaczyć.

Tuż za podium znalazł się wpis dotyczący umowy DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji. Powiem Ci tak szczerze, że trochę mnie to nawet zdziwiło. Już pisząc go myślałam sobie, że to taki bardzo techniczny wpis – no bo w końcu o szkodnikach, bakteriach i wirusach 🙂 Dlatego tym bardziej cieszę się, że tak wielu z Was zainteresował.

Ostatnie miejsce w TOP 5 przypadło zabójczym pistacjom. Alergeny to temat niezwykle ważny i aktualny, zarówno dla Ciebie jak i dla Twoich gości. Dobrze zatem, że widać duże zainteresowanie tym zagadnieniem również na blogu.

I tak oto ogłosiłam całą najpopularniejszą 5.

A może Ty masz jakiś pomysł na kolejne tematy wpisów na blogu? Jeżeli tak, zachęcam Cię do podrzucenia swoich propozycji w komentarzu lub wiadomości prywatnej! Z przyjemnością zajmę się nurtującymi Cię kwestiami.

Kończąc chciałabym gorąco podziękować wszystkim Czytelnikom bloga – jesteście najważniejsi! Bez Was blog nie rozwijałby się tak dobrze, a redagowanie kolejnych wpisów nie sprawiałoby mi tyle radości! 🙂

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 507 025 782e-mail: kontakt@adwokatkosecka.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kosecka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kosecka z siedzibą w Gdyni.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kontakt@adwokatkosecka.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: