Marta Kosecka

adwokat

Prowadzę Kancelarię Adwokacką w Gdyni. Na co dzień doradzam przedsiębiorcom w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego i handlowego, a także prawa pracy. Posiadam bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych.
[Więcej >>>]

Współpraca Wzory i porady

O blogu

Witam Cię serdecznie na moim blogu!

Skoro zajrzałeś na tego bloga, zapewne szukasz informacji o tym, jak sprawnie poprowadzić swój biznes gastronomiczny – zarówno ten mały, jak i ten duży.

Od pewnego czasu interesuję się problemami prawnymi w branży gastronomicznej – rozmawiając z wieloma osobami z branży, a także przeglądając liczne strony internetowe oraz fora dla prowadzących lokale gastronomiczne przekonałam się z jak wieloma problemami borykają się osoby, które na co dzień związane są z branżą gastronomiczną – małymi lokalami gastronomicznymi, food truckami oraz dużymi restauracjami.

I dla Was właśnie jest ten blog!

Postaram się opisać tu krok po kroku kolejne czynności prawne prowadzące do stworzenia dobrze prosperującego lokalu gastronomicznego.

Ale nie tylko. Kiedy już ruszysz pełną parą, mam zamiar pomóc Ci w prowadzeniu Twojej gastronomii – nieraz podać ci rozwiązania zamienne, nieraz pomóc oszacować ryzyko prawne bądź trudność w zastosowaniu danego rozwiązania, a także oszacować czas i koszty, jakie będą się wiązały z podjęciem określonych kroków prawnych.

Słowem – chcę podać Ci na tym blogu prosty, lekki, choć wieloskładnikowy i pełnowartościowy przepis na Twoją gastronomię!

Zapraszam do lektury oraz komentowania. Niech ten blog żyje dzięki Wam! 🙂

*****