Marta Kosecka

adwokat

Prowadzę Kancelarię Adwokacką w Gdyni. Na co dzień doradzam przedsiębiorcom w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego i handlowego, a także prawa pracy. Posiadam bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych.
[Więcej >>>]

Współpraca Wzory i porady

Współpraca

Jeżeli w prowadzonej przez siebie restauracji,
barze, firmie cateringowej lub innej mniejszej bądź większej
gastronomii napotykasz na problem prawny, który nie został opisany
na blogu albo wymaga on indywidualnej oceny prawnej,
skontaktuj się ze mną, postaramy się rozwiązać go wspólnie.

***

Nasza współpraca może przybrać różne formy:

Jednorazowej porady prawnej

  • kiedy napotykasz na konkretny problem prawny i nasza jednorazowa konsultacja pozwoli na jego rozwiązanie,

***

Stałej obsługi prawnej Twojej gastronomii

  • w ramach ustalonego wspólnie miesięcznego limitu godzin otrzymujesz stałe wsparcie prowadzonej gastronomii.

Wiem, że prowadząc restaurację z reguły nie potrzebujesz rozbudowanej obsługi prawnej, dlatego proponuję niewielkie, 5-godzinne, miesięczne pakiety pomocy prawnej. Wiem z doświadczenia, że to optymalny zakres godzinowy, który pozwala na bieżąco reagować i rozwiązywać pojawiające się kwestie prawne w Twojej gastronomii. Rozszerzanie tego pakietu zależne jest od indywidualnych potrzeb.

***

Współpracy w zakresie konkretnego projektu

  • jeżeli uważasz, że nie potrzebujesz stałego miesięcznego wsparcia prawnego, ale Twoja gastronomia w pewnych obszarach – takich jak RODO, podatki, umowy o organizację przyjęć czy kwestie związane z pracownikami wymaga konsultacji prawnej i wdrożenia czy też poprawienia odpowiedniej dokumentacji, możliwa jest współpraca pomiędzy nami wyłącznie w tym konkretnie wskazanym przez Ciebie aspekcie działalności Twojej gastronomii,

***

Poprowadzenia sprawy sądowej, administracyjnej, podatkowej

  • kiedy chcesz wystąpić z powództwem lub sam zostałeś pozwany, możliwe jest podjęcie współpracy wyłącznie w zakresie poprowadzenia konkretnej sprawy sądowej. Podobnie w przypadku kiedy chcesz, aby pełnomocnik reprezentował Cię w trakcie spraw prowadzonych przez konkretne urzędy albo w sprawie wydania indywidualnej interpretacji prawa podatkowego,

***

Przeprowadzenia szkolenia z wybranego przez Ciebie zagadnienia (szkolenie może być wewnętrzne)

  • dla Ciebie i Twoich pracowników lub zewnętrzne – dla grupy restauratorów. Przeprowadzam głównie szkolenia z zakresu RODO, podatków czy prawa pracy, ale możliwe jest również przeprowadzenie szkoleń z innego zakresu, jest to kwestia naszych indywidualnych ustaleń.

***

Pomagam restauratorom na terenie całej Polski, nie ma znaczenia czy prowadzisz restaurację w Szczecinie, Suwałkach, Jeleniej Górze czy Sanoku. Z reguły wystarczający w naszej współpracy będzie kontakt telefoniczny i mailowy. Jeżeli natomiast będziemy potrzebowali się spotkać i omówić pewne kwestie osobiście czy też zajdzie potrzeba stawiennictwa na rozprawie na drugim końcu Polski również nie będzie z tym problemu.

Wierzę, że razem znajdziemy udany przepis na Twoją gastronomię! 🙂

*****