Marta Kosecka

adwokat

Prowadzę Kancelarię Adwokacką w Gdyni. Na co dzień doradzam przedsiębiorcom w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego i handlowego, a także prawa pracy. Posiadam bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych.
[Więcej >>>]

Współpraca Wzory i porady

Blogi są dobre na wszystko!

Marta Kosecka09 listopada 2017Komentarze (0)

Pewnie Was zdziwi mój dzisiejszy wpis. Będzie zupełnie niemerytoryczny 🙂

Nie wiem jak Ty, ale ja uważam, że blog prawniczy to doskonały sposób komunikacji prawnika z nieprawnikiem (a czasem nawet prawnika z prawnikiem 😉 ). Ponieważ przepisy prawne są na ogół skomplikowane, napisane trudnym do zrozumienia językiem, a co więcej rozrzucone po wielu aktach prawnych, bardzo ważne i pożyteczne jest to, że prawnicy próbują na tych swoich blogach tłumaczyć przepisy z polskiego na nasze.

A co jeszcze ciekawsze, w chwili obecnej prawnicy podejmują się próby tłumaczenia na blogach przepisów niemal we wszystkich dziedzinach życia.

Dlatego dzisiaj chciałabym Wam polecić blog mojego kolegi, mec. Kamila Wasilewskiego, który pisze o… prawie dla fitnessu. Naprawdę 🙂

A że nie samym prawem w gastronomii i nie samą gastronomią człowiek żyje, jeżeli lubicie po pracy pójść do klubu fitness lub na siłownię i chcielibyście wiedzieć jakie macie wtedy prawa i jakie obowiązki, jak takie kluby funkcjonują, itd. itp., koniecznie zajrzycie na:

http://prawodlafitnessu.pl/

Zaręczam, że będzie to ciekawa lektura! 🙂

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 507 025 782e-mail: kontakt@adwokatkosecka.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kosecka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kosecka z siedzibą w Gdyni.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kontakt@adwokatkosecka.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: